<oembed><version>1.0</version><provider_name>WordCamp Grand Rapids 2014</provider_name><provider_url>https://grandrapids.wordcamp.org/2014</provider_url><author_name>Brian Richards</author_name><author_url>https://grandrapids.wordcamp.org/2014/author/rzen/</author_url><title>WCGR2014 Speakers Announced</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="F635lwYiPY"&gt;&lt;a href="https://grandrapids.wordcamp.org/2014/wcgr2014-speakers-announced/"&gt;WCGR2014 Speakers Announced&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://grandrapids.wordcamp.org/2014/wcgr2014-speakers-announced/embed/#?secret=F635lwYiPY" width="600" height="338" title="&#x201C;WCGR2014 Speakers Announced&#x201D; &#x2014; WordCamp Grand Rapids 2014" data-secret="F635lwYiPY" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;